× - Sınav Puan Hesaplama KPSS Lisans Puanı Hesaplama KPSS Önlisans Puanı Hesaplama KPSS Ortaöğretim Puanı Hesaplama DGS Puan Hesaplama TYT Puan Hesaplama YKS AYT Puan Hesaplama ALES Puan Hesaplama LGS Puan Hesaplama MSÜ Puan Hesaplama YDS Puan Hesaplama - Hash/Encode Online Base64 Kodlama Online Base64 Kodu Çözme Online MD5 Hash Kodu Oluşturma Online SHA0 Hash Kodu Oluşturma Online SHA1 Hash Kodu Oluşturma Online SHA224 Hash Kodu Oluşturma Online SHA256 Hash Kodu Oluşturma Online SHA384 Hash Kodu Oluşturma Online SHA512 Hash Kodu Oluşturma Online RIPEMD Hash Kodu Oluşturma CRC16 Hash Kodu Oluşturma CRC32 Hash Kodu Oluşturma ADLER32 Hash Kodu Oluşturma ROT13 Kodu Oluşturma/Çözme - Text İşlemleri Online Kelime Sayısı Hesaplama Inline Style Temizleme Online HTML Tag Temizleme Online HTML Tag Küçültme - Tarih/Diğer İşlemler Yaş Hesaplama Adet Tarihi Hesaplama İki Tarih Arası Fark Gün Hesaplama Haftanın Hangi Günü Hesaplama KDV Hesaplama - Biz Kimiz? Hakkımızda İletişim Gizlilik Politikası Çerez Politikası

puanhesaplamarobotu.com 2018 yılında kurulmuş (ilk kurulduğunda hesaplama.tv olarak faaliyete başlayıp 2024 yılında domain değişikliği yapılmıştır.) yardımcı hesaplama araçlarını içeren bir web sitesidir.

puanhesaplamarobotu.com olarak gündelik yaşamda ziyaretçilerimizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hesaplama araçlarını içeren bir web sitesi olma gayreti içindeyiz. Düzenli olarak ihtiyaç duyulabilecek yeni hesaplama araçlarını sitemize eklemekteyiz. Ayrıca güncellenmesi gereken hesaplama araçları da gerektiğinde güncellemekteyiz.

Genel olarak ÖSYM veya MEB tarafından yapılan sınavların puan hesaplamaları ağırlıklı olarak çalıştığımız konulardır. Puan hesaplamalarını ÖSYM veya MEB'in yayımladığı ilgili yılın katsayı sabitlerine göre %100'e yakın doğrulukta yapmaktayız. İlgili kurumların katsayıları paylaşmadığı durumda da katsayıları kendimiz hesaplayarak yine gerçeğe çok yakın puan hesaplama işlemi yapmaktayız.

Ayrıca popüler olan Hash özet fonksiyonlar (MD5, SHA vs.) ile Base64 kodlama ve kod çözme işlemlerini yapmaktayız. Yaklaşık olarak 2018 yılında yayın hayatına başlayan sitemize yeni hesaplama araçları eklemeye devam etmekteyiz.

Bir hesaplama aracının sitemizde yer almasını istiyorsanız iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizin gelişmesi için aynı form üzerinden görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşırsanız mutluluk duyarız.